تبلیغات
رعد و برق - موجودات فضایی

طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


رعد و برق
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 16 شهریور 1389 توسط سجّاد

فضایی ها

یك فضانورد با تجربه انگلیسی گفت: موجودات فضایی وجود دارند كه از 60 سال پیش تاكنون بارها به زمین سفر كرده و با آن در ارتباط بوده اند.
به گزارش شبکه خبر به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی میل، دكتر ادگار میچل 77 ساله كه در سال 1971 میلادی به همراه سفینه آپولو 11 پا بر كره ماه گذاشت گفت: در دوران فعالیت در آژانس فضایی آمریكا ناسا درباره سفر برخی موجودات فضایی اطلاعاتی به دست آوردم ولی این اطلاعات همچنان توسط ناسا مخفی نگه
داشته می شود.

وی افزود: كارمندان سازمان فضایی آمریكا ناسا نیز تاكید كرده اند با موجودات فضایی كوچك و شگفت انگیزی برخورد كرده اند كه تا حدی با تصور امروزین ما از آنها مشابهت دارند.

میچل كه به همراه فرمانده سفینه فضایی آپولو11 در سال 1971
میلادی ركورد پیاده روی 5 ساعت و 17 دقیقه ای روی كره ماه را برجای گذاشت، افزود: پدیده موجودات فضایی یك حقیقت انكار نشدنی است و اطلاعات كافی كه واقعی بودن آنها و سفر آنها به زمین را ثابت كند ،وجود دارد.

این مهندس پرواز كه صاحب درجه دكترا در علم هوا فضا نیز می باشد، افزود: شهر روزول در ایالت نیومكزیكو آمریكا تاكنون شاهد سفرهای متعدد موجودات فضایی بوده است و تحقیقاتی كه درباره این سفرها همچنان ادامه دارد از واقعی بودن آنها پرده بر می دارد.

وی گفت: تلاش های جدی برای پی بردن به حقیقت این موجودات و سفر آنها به زمین صورت می پذیرد و نهادهای ویژه ای آن را به طور جدی پیگیری می كنند.

میچل در پاسخ به نفی اظهاراتش توسط ناسا گفت: این هم یكی دیگر از نمونه های تلاش آمریكا برای پوشاندن حقایق است و من به هیچ عنوان با آنان هم عقیده نیستم.

این اظهارات در حالی بیان می شود كه مسئولان سازمان فضایی آمریكا ناسا تاكنون سخنان میچل را نفی كرده و مدعی شده اند كه ناسا هیچ تلاشی برای مخفی كردن حقایق نكرده است.

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
??